Náš tým

Náš tým se za uplynulý rok a půl několikrát proměnil. Jsme pestrá skupina lidí, ale jedno máme společné. Ochotu pomáhat těm, kteří to potřebují.
Tohle jsme my.

Jan Lukačevič

KOUČ ENERGETICKÉHO TÝMU


Jan nás dal dohromady a vede nás. V civilním životě se věnuje doktorátu na Matfyzu v oboru kosmické fyziky a pracuje pro Akademii věd. Občas vaří na svatbách a často můžete v médiích číst jeho texty, ve kterých popularizuje vědu.

Zuzka Ambrozková

KOORDINÁTORKA DODAVATELŮ


Zuzka se stará o to, abychom měli sklad vždy plný dobrot na balení a rozvoz do nemocnic. Mimoto pomáhá při dramaturgii Skautského institutu na Staromáku a u toho dokončuje studium práv.

Anička Eiflerová

KOORDINÁTORKA DODAVATELŮ


V běžném životě se starala o zahraniční studenty programu Erasmus + na VŠCHT. Během práce pro Energii lékařům se stala maminkou. Nyní má pod svými křídly všechny naše dodavatele, se kterými řeší, jaké dobroty dodáme do nemocnic.

Eva Kloudová

SPEDIČNÍ SPECIÁL


Eva se stará o nakládání hotových balíků připravených k rozvozu. Jinak pracuje v neziskové organizaci YEE jako vedoucí komunikace a ve volném čase se podílí na organizaci letních dětských táborů.

Ondřej Hrubeš

URGENTNÍ PŘÍJEM NA SKLAD


Ondřej má na starosti, aby se k nám do skladu dostaly všechny dobroty pro zdravotníky a kurýři nekroužili okolo. Když zrovna nepřejímá zásilky, pracuje na projektech Skautského institutu, leze po horách nebo mlátí do kytary.

Alžběta Fialová

HLAVNÍ KOMUNIKÁTORKA


Bětka se stará o naši komunikaci, a to s dobrovolníky, s médii a komunikaci přes sociální sítě. Je studentkou Mediálních studií a svůj volný čas tráví nejraději s dobrým jídlem nebo s kamarády na boulderu. Část léta pak každý rok stráví jako vedoucí na dětském táboře.

Nikola Pejková

HYBNÁ SÍLA ENERGIE PRO DUŠI


Nikola se stará o zajištění pomoci lékařům ve formě získávání partnerů pro poskytování terapií a dobíjení energie pro jejich duše. Pracuje jako community manager v nadnárodní společnosti a ve volném čase ráda koná dobro, ztrácí se v přírodě a fotí její krásy.

Martin Hakl – solidpixels

Martin Hakl

SPRÁVCE WEBU


Martin je spolumajitelem digitální agentury Breezy. Díky nástroji solidpixels jste právě teď na našem webu.

Lumír Kajnar

DESIGNÉR


Lumír je autorem naší vizuální identity a loga, které baví nás i vás. Je známý nejen pro propracované identity, ale i trefné vizuální glosy.

Pavla Kolářová

DESIGNÉRKA


Pavla je designérka, která nakreslila tento web. Její hlavní doménou je branding a UX. Zajímá se o digitální transformace a inovace byznysu.

Anna Stárková 

TECHNO PRÁVNÍK


Anička nám pomáhá s právem a pořádkem. Její právní doménou jsou technologická témata, například kybernetická bezpečnost.

Za VELKOU pomoc děkujeme Anetě Adámkové Marušce Kordovské, Martině Plesnikové, Editě Vyorálkové, Ladě Brůnové, Veronice Hájkové, Alexandře Vondráčkové, Zuzce Zmítkové a členům týmu z předchozích vln. A taky Aničce Košlerové, Aničce Zemanové, Davidovi Procházkovi, Pavlovi Fuchsovi a jeho manGo webu, Báře Stárkové, Honzovi Károvi, Lukáši Černému, Vítkovi Čapkovi, Sabině Krajčuškové, Saře Polak, našim dobrovolníkům, týmu UNIT and SOFA a Božence. 

#energiilekarum