Náš tým

Během několika dní vznikl tým dobrovolníků všech profesí. Aniž by se zakládající členové fyzicky potkali, dala se dohromady pestrá skupina lidí.
Tohle jsme my.

Jan Lukačevič

KOUČ ENERGETICKÉHO TÝMU


Jan nás dal dohromady a vede nás. V civilním životě pracuje na Oddělení kosmické fyziky Ústavu fyziky atmosféry AV. Občas vaří na svatbách a často můžete v médiích číst jeho texty, ve kterých popularizuje vědu.

Aneta Otýlie Adámková

PRINCIPÁLKA DOBROVOLNICKÉHO CIRKUSU


Aneta má s řízením bohaté zkušenosti. V současnosti je jako doma ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí, který vede. U nás se stará, aby dobrovolníci byli na svém místě a věděli, co dělat.

Anička Eiflerová

KOORDINÁTORKA DODAVATELŮ


V běžném životě se stará o zahraniční studenty programu Erasmus + na VŠCHT. Nyní má pod svými křídly všechny naše dodavatele, se kterými řeší, jaké dobroty dodáme do nemocnic.

Vierka Kováčiková

INTENZIVNÍ PÉČE O NEMOCNICE


Vierka pravidelně komunikuje s nemocnicemi a zjišťuje, co mají na srdci a jak jim můžeme pomoct. K tomu všemu stíhá ještě práci v naší partnerské organizaci, Operu.

Milan Fořt

KOMUNIKAČNÍ LEADER


Milan se svým týmem nachystal komunikační strategii a stará se, abyste věděli, co a jak děláme, jak pomáháme a co se děje v nemocnicích. Komunikace ho totiž živí a neskutečně baví.

Marie Kordovská

KAPITÁNKA KURÝRŮ


Marie se stará o pražské dobrovolníky, kteří balíčky rozváží. Připravuje rozpisy a v naší skladové centrále pak dobré duše koordinuje. Je členkou iniciativy Respekt Madam.

Anna Stárková 

TECHNO PRÁVNÍK


Anička nám pomáhá s právem a pořádkem. Její právní doménou jsou technologická témata, například kybernetická bezpečnost.

Martin Hakl – solidpixels

Martin Hakl

SPRÁVCE WEBU


Martin je spolumajitelem digitální agentury Breezy. Díky nástroji solidpixels jste právě teď na našem webu.

Lumír Kajnar

DESIGNÉR


Lumír je autorem naší vizuální identity a loga, které baví nás i vás. Je známý nejen pro propracované identity, ale i trefné vizuální glosy.

Pavla Kolářová

DESIGNÉRKA


Pavla je designérka, která nakreslila tento web. Její hlavní doménou je branding a UX. Zajímá se o digitální transformace a inovace byznysu.

Za VELKOU pomoc děkujeme Martině Plesnikové, Editě Vyorálkové, Ladě Brůnové, Veronice Hájkové, Alexandře Vondráčkové, Zuzce Zmítkové a celému týmu z jarního běhu. A taky Aničce Košlerové, Aničce Zemanové, Davidovi Procházkovi, Pavlovi Fuchsovi a jeho manGo webu, Báře Stárkové, Honzovi Károvi, Lukáši Černému, Vítkovi Čapkovi, Sabině Krajčuškové, Saře Boutall, našim dobrovolníkům, týmu UNIT and SOFA a Božence. 

#energiilekarum