Náš tým

Během několika dní vznikl tým dobrovolníků všech profesí. Aniž by se zakládající členové fyzicky potkali, dala se dohromady pestrá skupina lidí.
Tohle jsme my.

Jan Lukačevič

KAPITÁN ENERGETICKÉHO TÝMU


Honza nás dal dohromady a vede nás. V civilním životě je doktorandem z matfyzu pracujícím na Ústavu fyziky atmosféry AV. Občas vaří na svatbách a často můžete v médiích číst jeho texty, ve kterých popularizuje vědu.

Veronika Hájková

ENERGETICKÁ PRODUKČNÍ


Vero spravuje rozpočet a má pod sebou produkční tým, který se stará o bezproblémové doručování balíčků. Když ji nepotkáte v našem skladu, můžete si na Netflixu pustit seriál, na kterém se produkčně podílela.

Lada Brůnová

MEDIÁLNÍ SPOJKA A PSAVEC


Lada je Honzova kamarádka, na různých dobroprojektech se potkali už několikrát. Je jednou z duší týmu Donio, kde sbírka běžela, a rozhodla se nám pomáhat i dál. Hodně píše, a když nepíše, tak píše.

Alexandra Vondráčková

INTENZIVNÍ PÉČE O NEMOCNICE


Saša komunikuje s nemocnicemi a koordinuje dobrovolníky při balíčkování pro zdravotníky ve skladu. V nepandemickém světě je produkční na reklamách v Unit+Sofa. 

Zuzana Zmítková

KRÁLOVNA NAŠEHO SKLADU


Zuzka je neodmyslitelná součást produkčního týmu. Je správkyní našeho hradu, respektive skladu. A určitě jste viděli některý z českých filmů, na kterých se produkčně podílela. 

Marie Kordovská

KAPITÁNKA KURÝRŮ


Marie se stará o pražské dobrovolníky, kteří balíčky rozváží. Každý týden připraví rozpis, kdo kam pojede, a v naší skladové centrále pak dobré duše koordinuje. Je členkou iniciativy Respekt Madam.

Anna Stárková 

TECHNO PRÁVNÍK


Anička nám pomáhá s právem a pořádkem. Její právní doménou jsou technologická témata, například kybernetická bezpečnost.

Martin Hakl

SPRÁVCE WEBU


Martin je spolumajitelem digitální agentury Breezy. Díky nástroji solidpixels jste právě teď na našem webu.

Lumír Kajnar

DESIGNÉR


Lumír je autorem naší vizuální identity a loga, které baví nás i vás. Je známý nejen pro propracované identity, ale i trefné vizuální glosy.

Pavla Kolářová

DESIGNÉRKA


Pavla je designérka, která nakreslila tento web. Její hlavní doménou je branding a UX. Zajímá se o digitální transformace a inovace byznysu.

Za VELKOU pomoc děkujeme Aničce Košlerové, Aničce Zemanové, Davidovi Procházkovi, Pavlovi Fuchsovi a jeho manGo webu, Báře Stárkové, Honzovi Károvi, Lukáši Černému, Vítkovi Čapkovi, Sabině Krajčuškové, Saře Boutall, našim dobrovolníkům, týmu UNIT and SOFA a Božence. 

#energiilekarum