Komu společně 
pomáháme

Lékaři a lékařky, zdravotní sestry a bratři a další zdravotní pracovníci, kteří už mnoho měsíců bojují s pandemií koronaviru a zvládají se starat i o ostatní pacienty, kteří je potřebují. Pomáháme jim v mnoha desítkách zdravotních zařízení po celé České republice.
Tohle jsou ti, pro které to všechno děláme. 

Některé z reakcí, které dodaly energii nám

Uherskohradišťská nemocnice

Uherskohradišťská nemocnice: “Velmi děkujeme za poslání výrobků pro naše zdravotníky. V této době si nesmírně vážíme jakékoliv pomoci.”

Ústřední vojenská
nemocnice

Při předání balíčků v Ústřední vojenské nemocnici jsme měli příležitost se zeptat, jak jsou s energií zdravotníci spokojeni. Nejenom, že je podle vrchní sestřičky celý kolektiv potěšen, ale dodala že „nám produkty neskutečně pomáhají vydržet při naší práci v této nelehké době." 

Krajská hygienická stanice v Ostravě

Ne každý hrdina nosí plášť Jak podotkli pracovníci Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě: „Všechny kolegy upřímně potěšilo, že na ně nebylo opomenuto, ačkoli nejsme tak moc vidět.“ Balíčky rozdáváme i jim.

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně

Z Krajské nemocnice T. Bati přišel krátký, ale o to výstižnější vzkaz, který udělal radost pro změnu nám: „Energii využijeme, a to v boji s tím otravným virem a za zdraví našich pacientů!

KHS kraje Vysočina

„Jménem našich epidemiologů a jménem svým chci poděkovat za příkladnou a smysluplnou iniciativu na podporu zvládnutí boje proti nákaze novým typem koronaviru. Vaše podpora nás potěšila a velmi ji oceňujeme,” napsal nám MUDr. Jan Říha, ředitel KHS kraje Vysočina.